DOTÁCIE

Dotácia tepelné čerpadlá: Projekt ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM:

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) predstavuje projekt Zelená domácnostiam, prostredníctvom ktorého budú z európskych fondov a štátneho rozpočtu podporené inštalácie malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v rodinných a bytových domoch.

 

“Na čo nezabudnúť pri častejších kolách Zelenej domácnostiam” 

Ďalšie, v poradí už 14.kolo štátnych dotácií prebehne už v utorok 17.04.2018 o 15:00. Kolo bude určené na podporu zariadení na výrobu tepla z obnoviteľných zdrojov energie v mimobratislavských regiónoch. Vyčlenených je 2,35 milióna EUR s odhadovaným celkovým počtom poukážok 1163 ks, preto môžeme očakávať, že kolo bude veľmi krátke. (Zelená Domácnostiam, 2017, http://zelenadomacnostiam.sk/sk/aktuality/na-co-nezabudnut-pri-castejsich-kolach-zelenej-domacnostiam/ )

Máte už vyhliadnuté tepelné čerpadlo? Ak nie, radi Vám s výberom pomôžeme. S viac ako 10.ročnými skúsenosťami v predaji a montáži teplených čerpadiel Vám odporučíme ten najvhodnejší prístroj pre Vašu domácnosť! Nie ste si istý ako na to? Neváhajte a kontaktujte nás mailom na info@glendimplex.sk alebo telefonicky na 0902 237 888 a radi Vám pomôžeme.

Podrobné informácie k už 19. ukončenému kolu dotácií pre zdroje tepla nájdete na stránke http://zelenadomacnostiam.sk/sk/aktuality/v-19-kole-zelenej-domacnostiam-siea-vydala-1-086-poukazok/. Radi Vám informácie poskytneme aj telefonicky alebo mailom. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
 
Všetko čo potrebujete vedieť k dotáciám, ako ich získať a postupovať, nájdete na stiahnutie v manuále TU: 10 KROKOV K DOTÁCIAM
 
 
Harmonogram ďalších kôl pre získanie poukážok nájdete aj na stránke Zelene dotacie.