DOTÁCIE

Dotácia tepelné čerpadlá: Projekt ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM:

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) predstavuje projekt Zelená domácnostiam, prostredníctvom ktorého budú z európskych fondov a štátneho rozpočtu podporené inštalácie malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v rodinných a bytových domoch.

ROK 2019

Slovenská inovačná a energetická agentúra  pripravuje pokračovanie projektu Zelená domácnostiam od začiatku nasledujúceho roka. Pre rok 2019 bol schválený zámer nového projektu s rozpočtom 48 miliónov eur. Do roku 2023 by mohlo byť podporených ďalších  25-tisíc inštalácií v domácnostiach mimo Bratislavského samosprávneho kraja. SIEA plánuje aj určité zmeny. Pôvodný systém vydávania poukážok bude rozšírený o zásobník žiadostí, aby domácnosti mohli žiadať o poukážky priebežne. (zdroj: https://www.zelenedotacie.sk/harmonogram-vyhlasovania-vyziev-na-predkladanie-ziadosti/)

Systém podávania žiadostí a harmonogram pre rok 2019 ešte SIEA nezverejnila.

 

“Na čo nezabudnúť pri častejších kolách Zelenej domácnostiam” 

 

Máte už vyhliadnuté tepelné čerpadlo? Ak nie, radi Vám s výberom pomôžeme. S viac ako 10.ročnými skúsenosťami v predaji a montáži teplených čerpadiel Vám odporučíme ten najvhodnejší prístroj pre Vašu domácnosť! Nie ste si istý ako na to? Neváhajte a kontaktujte nás mailom na info@glendimplex.sk alebo telefonicky na 0902 237 888 a radi Vám pomôžeme.

 
 
Všetko čo potrebujete vedieť k dotáciám, ako ich získať a postupovať, nájdete na stiahnutie v manuále TU: 10 KROKOV K DOTÁCIAM
 
 
Harmonogram ďalších kôl pre získanie poukážok nájdete aj na stránke Zelene dotacie.